RADINN jetboardy

Jsme oficiálním prodejce a autorizovaným servisem švédské společnosti RADINN pro Českou Republiku, která patří mezi přední světové výrobce elektrických vodních jetboardů. Široký sortiment nabízí  modely X-SPORT pro začátečníky, kteří využijí tyto jetboardy pro reakreační jízdy na klidné vodě i mírných vlnách. Závodní modely FREERIDE i CARVE uspokojí široké spektrum zájemců pro závodní jízdu včetně triků.

Jetboardy RADINN a nejširší nabídka modelů tak může sloužit jako doplněk k pobytu na dovolené u moře, řekách a jezerech. Je ideální jako sportovní doplněk k lodi nebo karavanu. Celková váha do 50 kilogramů a přepravní obal na kolečkách s možností volby výkonu pohonu a výdrže baterie umožňuje stavebnicovou volbu. Jednoduchá výměna baterie umožňuje pro jeden plovák vlastnit více baterií a jejich výměnou  a průběžným dobíjením tak umožnit dlouhodobější využití jizdy na jetboardu RADINN.

Neboscar s.r.o. Informace o firmě a nabízené služby

Společnost Neboscar nabízí CNC frézování, výroby lodních palub ze syntetických teaků PlasDECK, zastupuje lodní značky Marlin Boats, RIO, elektrické Jetboardy švédského výrobce RADINN, nabíječky DOLPHIN CHARGER a příslušenství španělské firmy IMNASA, jejíž produkty jsou součástí širokého sortimentu eshopu Neboscarshop.cz.