PlasDECK Teak na palubu Vaší lodi

Vyrobíme teakovou palubu na Vaší loď ze syntetického teaku od amerického výrobce PlasDECK dle Vašeho přání. Provádíme zaměření a instalaci u zákazníka i na vodě. Nabízíme několik vyriant teaku v závislosti na náročnosti zpracování od varinaty bez zakončení, částečné i celozakončené. Sortiment nabízí přes 25 barev s variant včetně svícího Azure s fosforovým materiálem.
 

Neboscar s.r.o. Informace o společnosti a nabízené služby

Naše společnost NEBOSCAR s.r.o. je prodejcem Španělské značky SCARANI a Italských značek RIO YACHTS a MARLIN BOAT. Společnosti Scarani a Rio YAchts se zabývají výrobou lodí a jachet již od roku 1961 a 1962. Obě loděnice jsou především zakázkovou výrobou a příbuzenský vztah obou firem se rozdílně podílí na jednotlivých částech trhu v jiné nabídce a v jiné zemi. Společnost Scarani se zabývá výrobou, vývojem a prodejem lodí již od roku 1962. Svým zpracováním a více jak 50-ti letými zkušenostmi se řadí mezi přední výrobce lodí a člunů ve velikosti od 17“ do 35“ featů. Její výrobní portfólio je v současné době rozděleno na lodě na značky RIO pro španělský trh a SCARANI pro Evropský a jiný.

Čluny Rio jsou lodě střední třídy pro jednodenní nebo víkendovou lodní turistiku. Jde o lodě určené pro výlety mezi ostrůvky, řeky nebo příbřežní plavbu. Čluny Scarani jsou většími křižníky, vybavené veškerým příslušenstvím a v mnoha případech i několika ložnicemi pro delší pobyt na vodě. Dovybavit křižníky je možné o televizi, navigace aj. V současné době je v nabídce na 11 základních modelů. Většina lodí od společnosti SCARANI mají homologaci trupu B.

RIO Yachts se sídlem v Itálii je předním výrobcem zakázkových jachet od velikosti 34“ do současné velikosti 60“. Nový koncept o velikosti 68“ je ve stylu Sport Bridge.Předním a dvorním návrhářem jachet je Marino Alfani, který udává nové trendy a jeho designerská práce je ve stylu „ Made in Italy“. Jachty od Rio Yachts jsou výhradně manufakturní výrobou s využitím a použitím nejnovějších technologií, luxusních materiálů a moderních prvků, které dodávají celkový komfort při pobytu na palubě. Své zkušenosti firma Rio Yachts uplatňuje především díky 57 letům výroby. Jachty RIO Yachts nejsou vyráběny dle předepsané koncepce, ale udělají z Vás jedinečného majitele. Svou jachtu si můžete vyspecifikovat vlastním výběrem dřeva, mramoru, obkladu, látkou, kůží a doplňky. V jachtě Grandturismo 60 je použita pravá kůže, textil od Armani Casa Textiles – Rubelli a obklady a mramor od Antolini. Jachty od RIO YACHTS z Vás udělají někoho výjimečného.

Nafukovací čluny Marlin Boats jsou vyráběny od roky 1986 v mnoha typech a variantách. V nabídce je několik základních typů outboard pro závěsné motory a inboard s již zabodovanými motory. Typ SR – sportovní typ s rámem pro vodní sporty je v nabídce s variantou pro závěsné i vestavěné motory. Všechny typy mají slušnou výbavu, některé typy jsou vybaveny toaletou, grilem, teakem a jinými doplňky.

Společnost Neboscar zastupujeme pro Český trh společnost Imnasa – eshop s lodními doplňky, Dolphin Chargers, Minea, Navy Royal. Ucelenou nabídku naleznete na stránkách neboscarshop.cz.