PlasDeck

PlasDeck

Výrobce syntetických teakových povrchů nejvyšší kvality

Společnost Neboscar s.r.o. je výhradním zástupcem americké firmy PlasDECK, výrobcem syntetických teakových povrchů nejvyšší kvality pro Českou a Slovenskou republiku. Ve výrobní hale v Cerhýnkých u Kolína provádí výrobu i instalaci námi vyrobených teakových palub po celý rok.

Společnost Neboscar s.r.o. rozšířila v roce 2022 výrobu syntetických teaků a doplnila sortiment pro všechny skupiny zákazníků. Současně rozšířila výrobu strojně řezaných materiálů a dle současných trendů rozšířila svůj sortiment o barevné provedení linek.Ručně vyráběné teaky

PlasDECK – syntetický teak v 25 barvách a barevných kombinacích s krajovým zakončením.

PlasDECK – Performance 3,5 nabízený v 4 barevných provedeních.

PlasDECK REVEAL strojově řezaný PlasDECK z materiálu ECO v barevných provedeních.

PlasDECK Color line strojově řezaný PlasDECK z čistého materiálu s vyvařovanými linkami a motivy.


Strojově vyráběné teaky a EVA

EVA FOAM – ve variantě čistého materiálu nebo strojově řezaný panel o velikosti 2,4 x 1,2 m s proužky nebo jinými designovými tvary dle vzorníku. Strojově řezaný materiál dle šablon vyrobených na základě zaměření lodi. Standartní nabídka barev hnědá/černá, hnědá/bílá, šedá/černá, šedá/modrá.

PlasDECK ECO Serie – dvouvrstvý materiál vyráběný společností PlasDECK.


Ostatní materiály

Koberce pro exteriér i interiér lodi.

PlasDECK PVC desky s P+D systémem pro použití v kajutách, interiérech a domácnostech, karavanech, PVC linoleum, umělá teaková prkna a další sortiment.


Vinyl a linoleum

Viylové koberce jsou odolné vůči benzínu, naftě a motorovému oleji a není ovlivněn ptačím a pavoučím trusem.

Linoleum je flexibilní a 100% voděodolný a extrémně odolný proti opotřebení. Materiál je navíc odolný vůči skvrnám a má vynikající protiskluzové vlastnosti.

PlasDeck

Celosvětově nejkvalitnější PVC syntetický teak PlasDeck americké výroby se vyznačuje sílou 4mm, dlouhotrvající životností se zárukou o délce 10 let a možností opravy v případě poškození (proříznutí nebo naštípnutí). V nabídce je 15 barevných kombinací a jediní na světovém trhu je v sortimentu patentovaný fluorescenční syntetický teak, který při absorbování světla ve tmě svítí a tím příjemně v noci osvětluje celou palubu.

Tento druh teaku umožňuje všechny možné tvary a to díky 15 cm pruhům a širokým pásům pro boční lemování. Délka pásu je 20 běžných metrů a tím je předurčen pro montáž na velké lodě o délce až 20 metrů. Pro tento druh PlasDeck teaku zajišťujeme výrobu celých panelů a montáž provádíme pouze u zákazníka.PlasDECK Performance 3,5

PlasDECK® představuje "PERFORMANCE3.5". Tato konkrétní varianta klasického PlasDECK® je navržena tak, aby co nejméně zvyšovala hmotnost paluby a optimalizovala výkon lodi. Jeho hmotnost je pouze 3,5 kg / m2 a je v současné době nejlehčím syntetickým PVC teakem na trhu. Výkon si zachovává ve svém složení všechny patenty a chemické vlastnosti, díky nimž je PlasDECK syntetickým teakovým lídrem v kvalitě a odolnosti.


Barvy

BLONDE-BLACK
BLONDE-WHITE
BLONDE-GREY
DOLPHIN GREY-BRIGHT WHITEPlasDECK REVEAL

PRVNÍ 100% PŘIZPŮSOBITELNÝ SYNTETICKÝ TEAK

REVEAL přináší revoluci do klasického způsobu zpracování normálního syntetického PVC teaku, čímž přináší možnosti přizpůsobení na dosud nevídanou úroveň. Linky jsou ve skutečnosti vytvořeny procesem frézování na CNC stroji a lze je tedy reprodukovat v jakémkoli tvaru a provedení.

Zakřivené linie, kosočtverce, plástve, loga a jakýkoli jiný design lze začlenit do zcela unikátního projektu REVEAL pro vaši loď. Lepení je možno provádět pomocí lepidla nebo s 3M lepenkou na spodní straně.PlasDECK Color line

Strojně vyřezaný PlasDECK teak s barevnými vařenými pruhy. Nabídka barev je v šíři 6 mm černá, šedá, bílá, glow, ultra bílá, Lamborghini colors 6 mm - červená, žlutá, modrá, modrá azur, zelená, 4 mm - oranžová.

Strojově řezaný materiál PlasDECK 150 dle šablon vyrobených na základě zaměření lodi.EVA FOAM

Ve variantě čistého materiálu nebo strojově řezaný panel o velikosti 2,4 x 1,2 m s proužky nebo jinými designovými tvary dle vzorníku. Strojově řezaný materiál dle šablon vyrobených na základě zaměření lodi. Standartní nabídka barev hnědá/černá, hnědá/bílá, šedá/černá, šedá/modrá.PLASDECK ECO SERIE

Levnější varianta syntetického teaku o síle 4mm pro jednoduchou instalaci. Tento produkt je nabízen se stejných barvách jako PlasDeck, ale rozdíl je poměru materiálu. Barevná část je pouze 40% celé šířky a zbývajících 60% je recyklované PVC PlasDeck. U Eko serie teaku nelze vytvořit krajové lemování.

Produkt se vyznačuje jednoduchou montáží. Tento produkt je prodáván ve variantách nesvařených pásů, svařených pásů a svařených panelů. Tento produkt byl vyznamenán cenou INNOVATION AWARDS MIAMI 2018. Vyznačuje se dvěma zásadními hodnotami: více ekonomický, více ekologický.