Jsme prodejci těchto značek

Scarani, Marlin, Raddin

V katalogu nebyl nalezen žádný produkt

RADINN jetboardy

Jsme oficiálním prodejce a autorizovaným servisem švédské společnosti RADINN pro Českou Republiku, která patří mezi přední světové výrobce elektrických vodních jetboardů. Široký sortiment nabízí  modely X-SPORT pro začátečníky, kteří využijí tyto jetboardy pro reakreační jízdy na klidné vodě i mírných vlnách. Závodní modely FREERIDE i CARVE uspokojí široké spektrum zájemců pro závodní jízdu včetně triků.

Jetboardy RADINN a nejširší nabídka modelů tak může sloužit jako doplněk k pobytu na dovolené u moře, řekách a jezerech. Je ideální jako sportovní doplněk k lodi nebo karavanu. Celková váha do 50 kilogramů a přepravní obal na kolečkách s možností volby výkonu pohonu a výdrže baterie umožňuje stavebnicovou volbu. Jednoduchá výměna baterie umožňuje pro jeden plovák vlastnit více baterií a jejich výměnou  a průběžným dobíjením tak umožnit dlouhodobější využití jizdy na jetboardu RADINN.

Neboscar s.r.o. Informace o společnosti a nabízené služby

Společnost NEBOSCAR je výhradním prodejcem španělských lodí RIO- Scarani a italských člunů Marlin Boats. Nafukovací čluny Marlin Boats mají v nabídce mnoho základních i moderních typů pro závěsné i vestavné motory včetně sportovní řady člunů s označením SR s rámem pro vodní sporty. Mezi produkty pro zpříjemnění pobytu na palubě lodi patří americký syntetický teak PlasDECK, jehož výrobu i instalaci provádíme. Velké množství variant a 25 druhů barev patří k nejširší nabídce na trhu.

Významným produktem v sortimentu společnosti NEBOSCAR jsou elektrické Jetboardy švédského výrobce RADINN, kterého oficiálně prodejně i servisně zastupuje na českém trhu. Jetboardy RADINN, se svou širokou nabídkou typů, barevných variant a možností použití jak v rekreačním i sportovním, řadí mezi světovou špičku. Součástí širokého sortimentu společnosti je také nabídka nabíječek DOLPHIN CHARGER pro lodě a karavany včetně plně voděodolných modelů. Společnost NEBOSCAR je přímým obchodním partnerem španělské firmy IMNASA, jejíž produkty jsou součástí širokého sortimentu eshopu Neboscarshop.cz.